Promocja

Jeep® Renegade 4xe od 1600 zł netto/mies. 
Jeep® Compass 4xe od 1999 zł netto/mies.

Bez wpłaty własnej.

Czas na prawdziwą ewolucję marki Jeep®. Renegade i Compass staną się pierwszymi hybrydowymi modelami w gamie marki. To wielki krok ku przyszłości, podjęty z troską o nasze wspólne dobro - środowisko naturalne.

Jeep® Renegade i Compass 4xe zostały wyposażone w pojemny akumulator 11,4 kWh, który zapewnia zasięg aż do 50 km w trybie elektrycznym oraz zerową emisję zanieczyszczeń*. Nowe hybrydy to esencja osiągów i wydajności - moc aż do 240 KM, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w niecałe 7,5 sekundy i maksymalna prędkość 130 km/h w trybie elektrycznym i aż 200 km/h w trybie hybrydowym.

Nowe modele dostępne są w trzech wersjach wyposażenia - „Limited”, „S” i „Trailhawk”. Przekonaj się o możliwościach każdej z nich. Sprawdź samochody Jeep® Renegade 4xe i Compass 4xe i dołącz do marki Jeep® we wspólnej podróży w przyszłość.


*  Zgodnie z cyklem pomiarowym WLTP – dokładne dane mogą różnić się w zależności od kombinacji wyposażenia/wersji.


Samochody Jeep® w abonamencie są dostępne w poniższej ofercie:

Jeep® Renegade 4xe od 1600 zł netto/mies.
Jeep® Compass 4xe od 1999 zł netto/mies.


Wejdź na abonament.jeep.pl i poznaj szczegóły oferty.

Skonfiguruj swojego wymarzonego Jeepa, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Jeepa.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

RENEGADE PHEV 

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1600 PLN netto dotyczy samochodów Jeep Renegade LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe z roku produkcji 2020 dostępnych na stockach dealerskich (w racie zawarta jest cena obowiązkowych opcji dodatkowych -  Pakiet LED w cenie 4140 zł, Pakiet Funkcjonalny w cenie 3100 zł oraz Fotel kierowcy z elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego w dwóch zakresach w cenie 430 zł) w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci FCA Poland.


COMPASS PHEV 

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1999 PLN netto dotyczy samochodów Jeep Compass LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe z roku produkcji 2020 dostępnych na stockach dealerskich (w racie zawarta jest cena obowiązkowych opcji dodatkowych -  Pakiet Funkcjonalny w cenie 4500 zł, Pakiet Zimowy w cenie 2700 zł, Pakiet Parking w cenie 3500 zł oraz lakier metalizowany w cenie 3700 zł )w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Logo