Promocja

Jeep® Renegade od 949 zł netto/mies.
W abonamencie bez wpłaty własnej.

Wielokrotnie nagradzany.

Wielokrotnie nagradzany Jeep® Renegade to najmniejszy członek rodziny Jeep®, który swoim temperamentem, energią i żądzą przygód w żaden sposób nie ustępuje innym modelom.

Jeep® Renegade dostępny jest z zapewniającą znakomitą dynamikę gamą układów napędowych o mocach od 120 do 150 KM.  

Pakiet usług Uconnect™ Services oferuje wykorzystanie najnowocześniejszej i łatwej w obsłudze łączności dla kierowcy i pasażerów. Pozostają oni w stałym kontakcie ze światem, co gwarantuje bezpieczeństwo i spokój podczas podróży na drodze lub na szlaku.

Jeep® Renegade czerpie doświadczenie ze wspaniałej przeszłości i przekształca je w odważnego i wyróżniającego się SUVa. Jeśli masz w sobie duszę odkrywcy, to jest to samochód stworzony dla Ciebie.

Jeep® Renegade w abonamencie od 949 zł netto/mies.

Wejdź na abonament.jeep.pl i poznaj szczegóły oferty.

Skonfiguruj swojego wymarzonego Jeepa, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Jeepa.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 949 PLN netto dotyczy samochodów Jeep Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120KM M6 z roku produkcji 2021 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci FCA Poland.


Logo