FIRMA

Wybierz markę Jeep, samochody na firmę dopasowane do Twoich potrzeb. Szeroki wybór pojazdów i wszechstronna oferta stworzona z myślą o zaspokojeniu potrzeb Klientów biznesowych.

Jesteśmy przekonani, że spośród bogatej oferty modelowej i idealnie dopasowanej we współpracy z FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o. oferty finansowej wybierzesz samochody, których szukasz i zbudujesz bądź powiększysz swój park samochodowy.

Nie masz gotówki lub nie chcesz jej angażować – spokojnie, mamy dla Ciebie rozwiązanie – sprawdź oferty kredytu, leasingu lub wynajmu, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie!

Stwórz swoją flotę

Stwórz flotę dostosowaną do swojej firmy wybierając spośród modeli Jeep dla firm.

Oblicz całkowity koszt posiadania (TCO)

Czy zawsze kontrolujesz swoje wydatki? Czy podejmujesz strategiczne decyzje oraz decydujesz o inwestycjach?  Całkowity koszt posiadania samochodu pozwoli Ci określić nie tylko koszt finansowania zakupu samochodu, ale także koszty jego utrzymania.

Jazda testowa

Przekonaj się jak komfortowe są modele Jeep dla firm; poproś o bezpłatną jazdę próbną.

Usługi finansowe dla firm

Znajdziesz tu pełną gamę elastycznych rozwiązań zakupowych (finansowanie, leasing i wynajem długoterminowy) oraz spersonalizowanych usług po-sprzedażowych (przedłużenie gwarancji, planowa konserwacja). Fiat Chrysler Automobiles to idealny partner spełniający potrzeby w zakresie transportu samochodowego dla klientów korporacyjnych.