O NAS

Auto Diug Multisalon jest autoryzowanym salonem i serwisem samochodów marek Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, Chrysler. Stale pracujemy nad stworzeniem nowoczesnego salonu i stacji obsługi samochodów. Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom wszystkich Klientów stąd w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno samochody osobowe, dostawcze, luksusowe jak i samochody osobowo-terenowe.

 Główna siedziba firmy mieści się w Słupsku przy ulicy Poznańskiej 74. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie finansowania samochodów zakupionych w naszym salonie.

 Służymy szerokim zakresem usług kredytowych i leasingowych. Równolegle ze sprzedażą samochodów nowych zajmujemy się odkupem i sprzedażą samochodów używanych.

W naszych nowocześnie wyposażonych autoryzowanych serwisach mogą Państwo dokonać wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych posiadanych pojazdów oraz zasięgnąć fachowej porady w zakresie ich eksploatacji. Łączymy w sobie doświadczenie i profesjonalizm wynikające z nieprzerwanej 30-letniej działalności w branży samochodowej.

Nasze serwisy oferują szeroki wachlarz usług mechanicznych, elektrycznych, blacharskich i lakierniczych zarówno samochodów marek dostępnych w naszych salonach jak i pozostałych.

Przeszkolony personel techniczny, korzystając ze specjalistycznego oprzyrządowania zapewni niezawodność Państwa samochodu na wiele lat. Jakość wykonywanych usług weryfikowana jest dodatkowo przez nadzór i każdorazową kontrolę audytorów zewnętrznych.

Klienci na czas naprawy mogą skorzystać z aut zastępczych.

Wszelkie naprawy oferowanych przez nasz multisalon marek samochodów, wykonujemy na bazie oryginalnych części zamiennych. Zwracając uwagę na sprawność i szybkość wykonywanych prac serwisowych posiadamy bogato zaopatrzony dział części zamiennych, który na bieżąco kontroluje ich dostawy i uzupełnia stany magazynowe. Sukces naszej firmy to rozbudowana infrastruktura techniczna oraz profesjonalny i dobrze wyszkolony zespół pracowników, który będziecie mieli Państwo okazje spotkać osobiście.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Auto Diug z siedzibą w Słupsku, przy ul. Poznańskiej 74, 76-200 Słupsk, adres e-mail: biuro@autodiug.pl, tel. 59 848 99 99.

Inspektorem danych osobowych w firmie Auto Diug jest Pani Iwona Diug. Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w firmie Auto Diug to: adres korespondencyjny 76-200 Słupsk, ul. Poznańska 74, adres e-mail: biuro@autodiug.pl, tel. 59 848 99 99, formularz kontaktowy dostępny na stronie www.autodiug.pl w zakładce KONTAKT.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej. 

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych. 

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.


MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

AUTO DIUG, u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT